Klasyczna koszula Marmot Dobson S/S desert khaki Odzież Męska WZVAAQFEX

  • 137.34PLN 293.83PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: WZVAAQFEX

Dostępne opcjeKlasyczna koszula Marmot Dobson S/S to świetnie prezentujący się model z krótkim rękawem, który sprawdzi się w szeregu aktywności w terenie. Materiał należący do grupy SolarShield zabezpieczy użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem UV, gwarantując ochronę na poziomie UPF 50.

Koszula firmy Marmot o lekko dopasowanym do sylwetki kroju zapewni użytkownikowi maksimum komfortu. Doskonale sprawdzi się podczas weekendowych wypadów w góry, nie zabraknie jej również niczego podczas wymagających trekkingów w cieplejszym okresie roku.

Tym co w głównej mierze wyróżnia koszulę Dobson S/S jest oferowane przez nią zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Materiały, z jakich została wykonana, należą do grupy SolarShield, co w praktyce oznacza, że blokują szkodliwe promienie i oferują ochronę na niezwykle wysokim poziomie UPF 50. Dzięki temu znacząco obniżają zagrożenie związane z długą ekspozycją na słońce podczas przebywania na dużych wysokościach. Doskonała informacja dla wszystkich entuzjastów trekkingu.

Kolejnym aspektem, wpływającym na fenomen koszuli Marmota jest niezwykle sprawne odprowadzanie wilgoci. Ta zostanie wchłonięta przez materiał i szybko odprowadzona na zewnątrz skąd będzie mogła swobodnie odparować, pozostawiając przy ciele komfortowy i suchy klimat. Efekt ten można zawdzięczać zastosowaniu materiału wykonanemu w technologii NanoWick, który znacząco podniesie komfort użytkowania podczas intensywnego wysiłku.

Lekko dopasowany krój koszuli Dobson S/S sprawia, że ta optymalnie dopasowuje się do budowy ciała, zapewniając wysoki komfort użytkowania. Fakt ten wspomaga dodatkowo zastosowanie płaskiej konstrukcji szwów, która minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień skórnych i otarć. Na piersi znajduje się kieszonka zabezpieczona patką, która pozwoli na przeniesienie najważniejszych drobiazgów.

Koszula turystyczna Marmot Dobson S/S to nie tylko świetny wygląd, ale również pełna funkcjonalność w warunkach terenowych. Dzięki niej na szlaku podtrzymasz najlepsze górskie tradycje ubierania się.

Najważniejsze cechy Marmot Dobson S/S:

  • Koszula o lekko dopasowanym kroju, który zapewnia wysokie odczucie komfortu;
  • Materiał NanoWick zapewnia bardzo sprawne odprowadzanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz;
  • Płaska konstrukcja szwów minimalizująca ryzyko wystąpienia podrażnień skóry;
  • Materiał zapewniający ochronę przed promieniowaniem UV na poziomie UPF 50;
  • Kieszonka zabezpieczona patką i umieszczona na piersi;
  • Kraciasty wzór;

Użyte materiały: 100% poliester

NanoWick — to opracowany przez firmę Marmot materiał, który zapewnia jeszcze sprawniejsze odprowadzanie wilgoci niż większość tradycyjnych, syntetycznych materiałów. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu specjalnych włókien oraz wyjątkowej konstrukcji tkaniny.SolarShield UPF Protection – spędzając aktywnie czas, często jesteśmy narażeni na długotrwałe działanie słońca i promieni UV, które mogą prowadzić do oparzeń, przedwczesnego starzenia się skóry, a w najgorszym przypadku do raka skóry. Dlatego niektóre materiały chronią nas, odbijając część szkodliwego promieniowania.

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 zawodcoach.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment