Buty damskie Hanwag Banks II GTX asphalt/dark garnet Obuwie Damskie KKZAGIAQJ

 • 432.02PLN 871.97PLN
 • Dostępność:W magazynie
 • Kod produktu: KKZAGIAQJ

Dostępne opcjeButy damskie Hanwag Banks II GTX to stosunkowo lekki model oferujący wyśmienitą przyczepność i stabilizację na zróżnicowanych szlakach. Całość jest niezwykle komfortowa dzięki idealnemu dopasowaniu do damskiej stopy.

Zaawansowane buty turystyczne świetnie łączące w swojej konstrukcji zarówno zaawansowane, jak i tradycyjne materiały. Model ten charakteryzuje się umiarkowaną wagą, która przekłada się na maksymalny komfort przemierzania szlaków. Buty są najchętniej wybierane na cieplejszą część roku, świetnie zabezpieczając przed nagłymi zmianami pogody i oferując wysoki stopień oddychalności.

Damskie buty Hanwag Banks II GTX powstały z myślą o miłośniczkach wędrówek i trekkingu z umiarkowanie ciężkimi plecakami. Cała konstrukcja została specjalnie dopasowana do kobiecej stopy, aby oferować maksymalny komfort w czasie pokonywania licznych kilometrów. Model ten wyróżnia się stosunkowo lekką konstrukcją, która oferuje większą zwinność niż ciężkie buty górskie. Osiągnięto ją dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranych materiałów.

Damskie buty turystyczne Hanwag Banks II GTX wykonano w większości z cechującego się wysoką wytrzymałością nubuku. Skóra ta jest często stosowana w wysokiej klasy obuwiu turystycznym ze względu na swoje fantastyczne właściwości. Język oraz panele powstały z bardzo lekkiego, ale jednocześnie niezwykle wytrzymałego materiału Cordura®. Takie rozwiązanie pozwoliło na redukcję wagi, a także zwiększenie oddychalności całej konstrukcji. Dla zabezpieczenia stóp przed wodą cholewka została wyposażona w niezawodną membranę GORE-TEX® Performance Comfort Footwear. Stanowi ona barierę nie do przebycia dla deszczu i błota, zapewniając wewnątrz suche warunki. Jednocześnie zapewnia wysoką oddychalność, ponieważ cząsteczki pary mogą sprawnie przez nią przenikać. Sprawia to, że wilgoć powstająca w czasie wysiłku przy stopie może być szybko odprowadzana na zewnątrz. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką wszechstronność obuwia, które może być użytkowane w szerokim zakresie warunków atmosferycznych.

Wysoka cholewka w damskim obuwiu Hanwag Banks II GTX oferuje dobre wsparcie podczas przemieszczania się z plecakiem. Jej przednia część została dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu jest lepiej chroniona w przypadku uderzenia o skałę lub korzeń. Optymalnie zamocowane przelotki i haczyki na sznurówki pozwalają szybko i sprawnie dopasować całość do nogi.

W modelu tym zastosowano wszechstronną podeszwę Vibram® Endurance, która dobrze sprawdza się na zróżnicowanym podłożu. Niezależnie od tego, czy będziesz przemierzać piaszczyste ścieżki czy kamieniste szlaki, buty zaoferują świetną trakcję i stabilność każdego kroku. Charakterystyczne dla tego modelu jest również lekkie zawinięcie tylnej części bieżnika, co pozytywnie wpływa na płynność przetaczania całej podeszwy i świetnie sprawdza się na dłuższych trasach.

Damskie buty Hanwag Banks II GTX to model, który osiągnął lekkość, przy zapewnieniu wysokiej wytrzymałości oraz pełnym zabezpieczaniu przed deszczem. To świetne połączanie na cieplejszą cześć roku, które pozwoli komfortowo pokonywać szlaki.

 • Hanwag Banks II GTX najważniejsze cechy:*
 • Optymalnie dopasowane do damskiej stopy;
 • Lekka konstrukcja zapewnia bardzo dobrą oddychalność;
 • Cholewka wykonana w większości z wysokiej jakości skóry nubukowej;
 • Panele z lekkiego materiału Cordura® zapewniają niższą wagę i wysoką wytrzymałość;
 • Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear gwarantuje pełną wodoodporność świetnie sprawdzając się podczas załamania pogody;
 • Wzmocniony przód świetnie chroni przed łatwym uszkodzeniem cholewki;
 • Podeszwa Vibram® Endurance oferuje wyśmienitą przyczepność na zróżnicowanym podłożu;
 • Pianka w śródpodeszwie odpowiada za amortyzację;
 • Lekkie zakrzywienie w tylnej części podeszwy odpowiada za płynniejsze stawianie kolejnych kroków.
Buty Hanwag są produkowane na różnych kopytach, tak aby idealnie dopasować je do różnych kształtów stóp. Model ten wykonano na szerszym kopycie Wide Fit, dzięki czemu zapewnia więcej przestrzeni w przedniej części. Jest to idealny wybór dla osób z nieco szerszą stopą, które w tradycyjnym obuwiu odczuwają dyskomfort. Więcej miejsca przekłada się w tym przypadku na zwiększoną wygodę na szlaku.Marka Hanwag podaje sztywność podeszwy zastosowanej w każdych butach, co pozwala szybko zorientować się w przeznaczeniu konkretnego modelu. Wyznacznik ten powinien być jednak traktowany orientacyjnie, ponieważ dobór obuwia górskiego w dużej mierze zależy również od osobistych preferencji użytkownika. Sztywność podeszwy jest określana literami od A (buty najbardziej miękkie, na łatwe ścieżki i do podróży) do D (buty wysokogórskie przeznaczone do zdobywania najwyższych szczytów). Pośrednie sztywności odpowiadają odpowiednio B – lżejszym butom trekkingowym, C – butom przeznaczonym na techniczne drogi w skałach. Model Hanwag Banks II GTX posiada podeszwę o sztywności B/A.Vibram® to najbardziej znane na świecie podeszwy do obuwia górskiego i terenowego. W zależności od przeznaczenia danego modelu obuwia, charakteryzują się one wysoką wytrzymałością lub maksymalną przyczepnością. Szeroki wybór rodzajów podeszew pozwala zagwarantować idealne dopasowanie modelu do konkretnego rodzaju butów.Cholewka:Skóra nubukowa, Cordura®Krój:WysokieMembrana:VOtok:---Podeszwa:Vibram® EndurancePodszewka:Materiał tekstylnyRaki automatyczne:---Raki pół-automat.:---Śródpodeszwa:PiankaWzmocniony przód:VGORE-TEX® w obuwiu:GORE-TEX® Performance Comfort FootwearTyp GORE-TEX®:GORE-TEX® Performance Comfort Footwear

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 zawodcoach.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment